• Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Na podstawie Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz. U. z 2011 r. Nr 206, poz. 1216) Szkoła Podstawowa im. Jana Zawady w Seceminie wprowadziła Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej. Umożliwia ona przyjmowanie i obsługę dokumentów elektronicznych podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym.

Aby skorzystać z Elektronicznej Skrzynki Podawczej, należy dokonać bezpłatnej rejestracji i logowania na platformie www.epuap.gov.pl (elrktroniczna_skrzynka_podawcza_instrukcja.pdf).

Bezpośredni adres do Elektronicznej Skrzynki Podawczej

Szkoły Podstawowej im. Jana Zawady w Seceminie

Identyfikator Elektronicznej Skrzynki Podawczej:

/SPSecemin/SkrytkaESP

Akceptowalne formaty załączników to:  DOC, RTF XLS CSV TXT GIF, TIF, BMP, JPG PDF ZIP