Strona główna
Zdrowie zaczyna się od nas! Uczniowie klas 1 w programie „Nie pal przy mnie, proszę”
W roku szkolnym 2025/2026 pierwszoklasiści naszej szkoły pod okiem pani Magdaleny Żarnowieckiej, wzięli aktywny udział w ogólnopolskim programie edukacji antytytoniowej „Nie pal przy mnie, proszę”. To niezwykle ważna inicjatywa, której celem jest wykształcenie u najmłodszych świadomych postaw prozdrowotnych.
Konkurs Wiedzy o Polsce dla klas I-III
2Dnia 25 maja w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Polsce skierowany do uczniów klas I-III, przygotowany i przeprowadzony przez p. Monikę Kustal i p. Katarzynę Wilk. Celem wydarzenia było poszerzanie wiedzy o naszej Ojczyźnie, kształtowanie postaw patriotycznych oraz rozwijanie umiejętności współpracy w grupie.
Wycieczka klas III do Mandorii
7Wycieczka klas III do Mandorii- Miasta Przygód
Dnia 16 czerwca uczniowie klas III uczestniczyli w wycieczce do Parku Rozrywki Mandoria- Miasta Przygód w Rzgowie. To wyjątkowe miejsce, pełne atrakcji inspirowanych klimatem renesansowego miasta handlowego, dostarczyło dzieciom wielu niezapomnianych wyrażeń. Mandoria jest największym w Polsce całorocznym parkiem rozrywki pod dachem, oferującym liczne atrakcje dla małych i dużych odkrywców.
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Kalendarz
- brak danych
Logowanie